Zenger Teknik'e Hoşgeldiniz

1971'den bu yana çok geniş kapsamda bilimsel ve teknolojik proje ve ürünler geliştirme, uygulama ve üretim faaliyetlerine devam eden köklü firmamız Zenger Teknik bugüne kadar altında Zenger imzası bulunan sayısız projede başarılar kazanmıştır. Teknolojiyi sürekli yakından takip ederek, yeniliklerin ve gerekliliklerin farkında olan firmamız tüm projelerinede bunu yansıtmıştır.

Kauçuk Zemin Kaplama Yoğun Yaya Trafiği Kullanım Onur ve Onaylı Akreditasyonlu Test Raporları

 

 

PROJELER - ÜRÜNLERİMİZ

YeniSes ve Gürültü Panelleri Kataloğu
 • TÜM ÜRÜNLER KATALOGU

  Tüm ürünlerimizle ilgili katalogda yer alan başlıklar şöyle:

   

  Blok antistatik Kauçuk Zemin Kaplamaları, Zemin, Portatif Emniyet Bariyeri, Kitapbank, Tutamaç, Dökme Zemin, Antibalistik Güvenlik Kabinleri, Prefabrik Konutlar, Kırılmaz Anti Balistik Kompozit Koruyucu Levha, Kompozit ürünler ve uygulama örneklerini görebilirsiniz.

 •  

  ANTİBALİSTİK PLAKA VE ÜRÜNLER

  Antibalistik Plaka ve Ürünler katalogumuzda Antibalistik ürünler, antibalistik güvenlik kabinleri, ve prefabrik konutlar ile ilgili ürünlerimiz yer alıyor.

   

  Kurşun Geçirmez Güvenlik Kabini X1, Her türlü noktada kullanılabilir Antibalistik kaplama, Kurşun Geçirmez Güvenlik Duvarı ürünlerini görebilirsiniz.

   

  Ürünlerimizin balistik testlerde G3 piyade tüfeği ateşine tam koruma sağladığı kriminal raporlarla saptanmıştır.

 •  

  DÜNYA "Kitapbank" ları Konuşuyor

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından takdir belgesi ile onurlandırılarak desteklenen Kitapbank projemiz dünya için bir kültür hizmeti niteliğinde başarıya ulaşmıştır.

  Bütün Dünya sokakları, sahilleri, okul bahçeleleri, meydanları, parkları adeta bir sanat eseri formundaki "Kitapbank" larla donatılıyor.

   

  Kitapbank'ın Patent hakları Zenger Teknik Donatım'a, tüm pazarlama ve satış hakları da Zenger Teknik'ye aittir.

 • Rogar Kapakları ve Mazgal Kapakları

   

  Bor Karbonandum-Grafit alaşımlı Epoxy uygulamalı RPC Rogar Kapakları  ve Mazgal Kapakları ile ilgili katalogumuzu inceleyebilirsiniz.

   

  İstenilen renk ve dokuda özel epoxy kaplamalı üretimimiz rogar ve mazgal kapakları ile sokaklar caddeler canlanıyor.
   

 • Tırmanma Tutamaçları ve Halatları

  Tırmanma Tutamaçları ve Halatları ile parklara ve uygulanacak alanlara canlılık renk ve eğlence geliyor.

   

  Çocukların sportif faaliyetlerine takım ruhu kazanmalarına ve daha birçok fayda getiren tırmanma tutamaç ve halatları ile sportif bir hizmetin başlangıcını yapabilirsiniz.

   

 • Ahşap ve Metal Dokulu Kompozit Profiller

  Yüzyılın Buluşu ile Ağaç Kıyımına Son.  Çelikten Daha Sağlam, sloganları ile tanıttığımız Ahşap ve Metal Dokulu Kompozit profillerde ahşap profiller herhangi bir ahşap malzemeden daha uzun ömürlü olması sayesinde şehir mobilyaları ve konut iç dış aksesuarları için artık ağaç kesilmesine gerek yok.

   

  Kompozit refuj direkler, bir trafik kazası anında darbeyi emer ve olası yaralanma ve can kaybı riskini %70 azaltır. Yandaki resmi tıklayarak ilgili katalogumuzu inceleyebilirsiniz.

 • Portatif Emniyet Tedbir Bariyeri

   

  Çok Amaçlı, Kademeli, Teleskobik, Portatif Emniyet Tedbir Bariyerleri ile çalışılan alanlara ve ilgili alanlara güvenlik sağlanıyor.

   

  Paslanmaz kompozit geri dönüşümsüz esnek ve darbe emici emniyet tedbir bariyerlerimizin teknik özelliklerini ve uygulama resimlerini yandaki resme tıklayarak katalogdan inceleyebilirsiniz.

 •  

  Anti statik Hijyenik Blok SBR & EPDM Zemin Malzemeleri

  Blok Aşık Taşı, Blok Puzzle, Blok Bal Peteği, Blok Bahçe Bordörü, Press SBR, EPDM, Reflektörlü Hız Kesici, Blok Su Oluğu, Dökme Rulo ürünlerimiz ile Anti statik Hijyenik Blok SBR ve EPDM Zemin Malzemeleri katalogumuzu inceleyebilirsiniz.

   

  Tek parça halinde kilitli sistemle döşenen zeminlerimiz anti bakteriyel ve özel katkılı yapışkanla ile zemine uygulanır.

 • Ürünler Fiyat Listesi

  Ürünlerimiz ile ilgili güncel fiyat listesini yandaki resme tıklayarak PDF format olarka bilgisayarınıza indirebilir ya da direkt açabilirsiniz.

   

  EPDM SBR Zemin Malzemeleri ve tüm ürünlerimiz marka ve patent tescillidir.

Şirketler